lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

AKTYWNI przeciw PRZEMOCY

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat świebodziński Gminy Zbąszynek Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie Aktualności

30.10.2015, dodał: Krzysztof Krzywak (Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Zbąszynek)

Od 01 lipca 2015r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbąszynku, we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminnym Zespołem Interdyscyplinarnym, Fundacją „Spieszmy się”, zakładem produkcyjnym IKEA oraz szkołami z terenu gminy, rozpoczął realizację projektu „Aktywnie Przeciw Przemocy ”, który jest skierowany do wszystkich mieszkańców Gminy Zbąszynek, a w szczególności do osób i rodzin doświadczających przemocy domowej oraz do osób i rodzin zagrożonych tym zjawiskiem, również do sprawców, świadków i osób podejmujących działania w zakresie przeciwdziałania przemocy.  

W ramach projektu, w sierpniu powstał Punkt Konsultacyjny , dzięki któremu można skorzystać ze wsparcia psychologicznego dla dzieci i osób dorosłych, terapii rodziny bądź z porady terapeuty uzależnień. Osoby potrzebujące porady prawnej również mogą zgłaszać się do OPS celem zarezerwowania terminu na spotkanie z prawnikiem.

Najbliższe terminy:

Prawnik - 3.11.2015r. godz. 1600 - 1900 

Psycholog – 3.11.2015r. oraz 17.11.2015r. godz. 1500 - 1800

Psycholog dziecięcy co czwartek godz. 1500 - 1800

Koordynatorem projektu jest Dagmara Urbaniec, pracownik socjalny OPS. 

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x