lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

List do uczestników spotkań instruktażowych

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Aktualności

20.11.2013, dodał: Adam Paszkowski (Administrator users)

Szanowni Państwo!
Przekroczyliśmy właśnie półmetek cyklu spotkań instruktażowych dla redaktorów Lubuskiej Niebieskiej Tarczy Wobec Przemocy . Do tej pory spotkania odbyły się w 7 miastach będących siedzibami powiatów województwa lubuskiego.

Państwa udział w spotkaniach ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ praca i czas poświęcony na udział w spotkaniach instruktażowych już dziś procentuje funkcjonowaniem profesjonalnego serwisu internetowego pozwalającego ofiarom przemocy domowej na precyzyjne i łatwe dotarcie do szczegółowej i wyczerpującej informacji na temat podmiotów i zakresu możliwości udzielania pomocy.

System Lubuskiej Niebieskiej Tarczy Wobec Przemocy jest stale udoskonalany i – między innymi dzięki Państwa cennym uwagom – poszerzany o nowe moduły.

Użytkownicy platformy zgłaszają nam, że często nie wiedzą, do której jednostki z danym problemem mogą się zwrócić, dlatego bardzo ważne jest, by w Państwa działach znalazł się zakres kompetencji instytucji, którą Państwo reprezentują, tak, aby były umieszczane w nich informacje mówiące o tym, jaką pomoc mogą u Państwa otrzymać ofiary przemocy. Kiedy taki zakres informacji zostanie już przez Państwa wprowadzony na swoją kartę, zyskamy większą pewność, że osoba potrzebująca pomocy trafi do właściwej jednostki, a nie będzie skazana na dłuższe poszukiwania, zanim uzyska właściwe wskazówki.

Przypominamy również, aby redagując nową wiadomość nie zapominali Państwo o dodawania METATAGÓW, ułatwiających pozycjonowanie.

Szanowni Państwo,

kończąc, pragniemy podziękować Państwu za dotychczasowy udział w pracach nad wspólnym budowaniem Lubuskiej Niebieskiej Tarczy Wobec Przemocy oraz zachęcić Państwa do dalszego uczestnictwa w programie, aktywności w poszerzaniu i uzupełnianiu informacji zamieszczanych na stronach platformy.

Pozdrawiam

Jakub Piosik

Dyrektor
Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej
w Zielonej Górze

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x