lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Punkt konsultacyjny w Specjalistycznym Osrodku Wsparcia w Gorzowie Wlkp

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Miasto Gorzów Wlkp. Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie Aktualności

12.12.2013, dodał: Karolina Mazur (Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie, Miasto Gorzów Wlkp.)

W dniu 10.12.2013 r. w związku  z akcją "16 dni Działań Przeciw Przemocy wobec Kobiet" w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie działał punkt konsultacyjny dla osób doznających przemocy.

Akcja organizowana przez Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie  w Gorzowie Wlkp spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony osób, które zwróciły się do nas o poradę. W ramach darmowego poradnictwa w dniu 10.12.2013 r. w godzinach od 09.00 do 13.00 można było zasięgnąć porady specjalistów z ośrodka. Do dyspozycji zainteresowanych byli: pośrednik pracy, pracownik socjalny, psycholog i prawnik.

Relację z akcji można obejrzeć pod niżej zamieszczonym linkiem po 8 minucie programu:

http://www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/informacja/informacje-lubuskie/wideo/10122013-1830/13278098

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x