lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Podsumowanie warsztatów "Świat bez klapsa" i "Czy złość jest zła" w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia w Gorzowie Wlkp.

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Miasto Gorzów Wlkp. Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie Aktualności

01.02.2014, dodał: Karolina Mazur (Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie, Miasto Gorzów Wlkp.)

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia zakończył pierwszy miesiąc nowego roku dwoma udanymi warsztatami o których już informowaliśmy jakiś czas temu na w/w stronie.

Zajęcia odbyły się 22.01.2014 i 23.01.2014  oraz 29.01.2014 i 30.01.2014. W pierwszym terminie chętne mamy mogły dowiedzieć się jak można wychowywać dzieci bez przemocy. Natomiast na warsztatach "Czy złość jest zła" wszyscy chętni mogli dowiedzieć się czy można w sposób konstruktywny wykorzystać złość. Zajęcia spotkały się z ciepłym przyjęciem, dlatego w kolejnym miesiącu planujemy kolejne warsztaty dotyczące tematyki przemocy.

Zajęcia odbywały się w dwóch grupach. Osobno zorganizowano czas wolny dla dzieci, które przyszły z mamami. Okazało się że gwiazdą wieczoru został kartonowy Pożeracz złości, którego Państwo możecie podziwiać na zdjęciach. 

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x