lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Policyjny dozór za znęcanie się nad żoną

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat krośnieński Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim Aktualności

04.12.2013, dodał: Justyna Kulka (Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim, Powiat krośnieński)

26 listopada policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o znęcanie się nad żoną. W miniony czwartek (28 listopada)  Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrz. zastosował wobec niego dozór policyjny.

Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi 51-letniemu mężczyźnie mieszkańcowi podkrośnieńskiej miejscowości, który podejrzany jest o znęcanie się nad swoją żoną. 51-latek miał przez ostatnie 4 lata wszczynać awantury domowe będąc pod działaniem alkoholu, wyganiać żonę z domu, poniżać, grozić niszczeniem sprzętu domowego.

26 listopada policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali tego mężczyznę, a następnie postawili mu stosowne zarzuty i przesłuchali w charakterze osoby podejrzanej. W miniony czwartek (28 listopada)  Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrz. zastosował wobec niego dozór policyjny.

Oprócz znęcania się nad żoną zatrzymany przez krośnieńskich policjantów mężczyzna, podejrzany jest o znęcanie się nad swoimi dwoma synami m.in. jednego z nich pobił.

Cała sprawa znajdzie swój finał w Sądzie Rejonowym w Krośnie Odrzańskim. 

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x