lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Projekt socjalny – „Stop cyberprzemocy”-nie bądź obojętny

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat świebodziński Gminy Świebodzin Ośrodek Pomocy Społecznej Aktualności

03.06.2016, dodał: Monika Seifert (Ośrodek Pomocy Społecznej, Świebodzin)

Realizując projekt socjalny „Stop cyberprzemocy” – nie bądź obojętny, pracownik socjalny Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzinie  w dniu 16 maja 2016r. w Publicznym Gimnazjum Nr 3 w Świebodzinie w pięciu klasach I przeprowadził pogadankę połączoną z prezentacją multimedialną dotyczącą zjawiska cyberprzemocy wśród młodzieży. 
Celem projektu było uświadomienie młodzieży, czym jest zjawisko cyberprzemocy, zwrócenie szczególnej uwagi na charakter istniejącego zjawiska i jego niebezpiecznych skutków. 

Młodzież z zaciekawieniem wsłuchiwała się w przedstawiane treści. Po prezentacji chętnie podejmowała dyskusję dotyczącą zjawiska cyberprzemocy twierdząc, że to zjawisko nie jest im obce. Prezentacja odebrana została przez młodzież pozytywnie. Ponadto młodzieży rozdano ulotki informacyjne dotyczące zjawiska cyberprzemocy. 

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x