lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Dzień Pracownika Socjalnego

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat świebodziński Gminy Zbąszynek Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie Aktualności

21.11.2013, dodał: Krzysztof Krzywak (Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Zbąszynek)

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom Pomocy Społecznej szczególnie w Zbąszynku oraz osobom zaangażowanym w działalność organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy społecznej.

Dziękujemy za Państwa troskę i pełną oddania pracę na rzecz osób potrzebujących wsparcia w rozwiązywaniu codziennych problemów. Doceniamy wielką cierpliwość i pasję, z jaką każdego dnia przywracacie Państwo tym osobom poczucie bezpieczeństwa. 
To dzięki Waszej specjalistycznej wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu, osoby i rodziny korzystające z różnych form pomocy społecznej znajdują w sobie siłę i energię, która pozwala im pokonywać życiowe zakręty.

W Dniu Pracownika Socjalnego życzymy Państwu satysfakcji z wykonywania szlachetnej i trudnej pracy na rzecz drugiego człowieka.
Składamy Państwu również życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.      

  Burmistrz Zbąszynka         Przewodniczący Rady Miejskiej

(-) Wiesław Czyczerski             (-)Jan Mazur    

Przewodnicząca Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego
                 (-)Danuta Kłos

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x