lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy

Komenda Miejska Policji

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Miasto Gorzów Wlkp.

ul. Kard. Wyszyńskiego 122
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefony alarmowe
997 | 112
Dyżurny KMP
 +48 95 738 25 11

Wydział Prewencji
95 738 25  50

NAPISZ DO NAS

Aktualności

20.02.2017, dodał: Agata Kądziołka-Świderska (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Już od dziś policjanci Komendy Miejskiej w Gorzowie Wlkp. włączają się w szereg działań związanych z obchodami „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na potrzeby i prawa osób pozostających w takiej sytuacji. Zaplanowane do piątku dyżury policjantów i specjalistów dają też szansę uzyskania profesjonalnej pomocy.

WIĘCEJ

09.12.2016, dodał: Agata Kądziołka-Świderska (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

Podsumowanie programu „Razem przeciwko przemocy w rodzinie”

Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie i Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp. podsumowali półroczny projekt wspierany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotyczący działań profilaktycznych mających na celu podniesienie świadomości mieszkańców Gorzowa Wlkp. na temat zjawiska przemocy w rodzinie.

WIĘCEJ

29.11.2016, dodał: Agata Kądziołka-Świderska (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

16 Dni Przeciw Przemocy wobec Kobiet

25 listopada obchodzony był Międzynarodowy Dzień Przeciw Przemocy Wobec Kobiet, ustanowiony w 1999 roku przez ONZ. Rozpoczął on kampanię 16 Dni Przeciw Przemocy wobec Kobiet, która trwać będzie do 10 grudnia czyli do Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka.

WIĘCEJ

16.02.2016, dodał: Agata Kądziołka-Świderska (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

Pierwszy dyżur już w poniedziałek

Już od przyszłego poniedziałku policjanci Komendy Miejskiej w Gorzowie Wlkp. włączają się w szereg działań związanych z obchodami „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na potrzeby i prawa osób pozostających w takiej sytuacji. Zaplanowane do piątku dyżury gorzowskiej Policji i specjalistów dają też szansę uzyskania profesjonalnej pomocy.

WIĘCEJ

16.04.2014, dodał: (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

Nie bądźmy obojętni

Chcąc zwrócić uwagę na problem przemocy wobec dzieci policjanci Wydziału Prewencji KMP w Gorzowie Wlkp. włączyli się w dzisiejszą AKCJĘ MIŚ „nie bij mnie kochaj mnie” organizowaną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i Lubuskie Centrum Wolontariatu w Gorzowie Wlkp.

WIĘCEJ

11.04.2014, dodał: (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

Pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i członkom ich rodzin

Szanowni Państwo!  Informujemy, że Stowarzyszenie im. Brata Krystyna w Gorzowie Wlkp. 1 kwietnia rozpoczęło realizację projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości zakładającego realizację różnych form pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i członkom ich rodzin. Zapraszamy Państwa do korzystania z oferty pomocowej, które  wraz z miejscem i czasem realizacji przedstawiamy poniżej.

WIĘCEJ

19.03.2014, dodał: (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

Moc TAK Przemoc NIE

Główne założenia programu Moc TAK Przemoc NIE, w tym procedury postępowania w przypadku ujawnienia przemocy w rodzinie policyjnej było tematem przeprowadzonych 11 i 18 marca szkoleń skierowanych do służb patrolowo-interwencyjnych oraz dzielnicowych gorzowskiej komendy Policji. Warsztaty zostały przeprowadzone przez koordynatora Niebieskiej Karty KMP Gorzów przy udziale psychologa Specjalistycznego Ośrodka wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Gorzowie Wlkp. oraz funkcjonariuszy BSW KGP.

WIĘCEJ

06.03.2014, dodał: (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, ktory mi pomógł"

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia od 2008 roku ogłasza kolejne edycje ogólnopolskiego konkursu pod nazwą "Policjant, który mi pomógł" służącego wyróżnieniu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.

WIĘCEJ

03.03.2014, dodał: (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

Policjanci dyżurowali w punktach konsultacyjnych dla osób poszkodowanych przestępstwem

Przez cały tydzień, od 24 do 28 lutego w ramach „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” gorzowska Policja uruchomiła 8 punktów konsultacyjnych wraz ze specjalnymi numerami telefonów dla ofiar przestępstw.

WIĘCEJ

17.02.2014, dodał: (Komenda Miejska Policji, Miasto Gorzów Wlkp.)

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

W ramach obchodów „Międzynarodowego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” od 24 lutego do 1 marca 2014r. gorzowska policja zorganizuje punkty konsultacyjne oraz uruchomi telefony zaufania. Porad udzielać będą policjanci oraz specjaliści.

WIĘCEJ

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x